bajki 6298 Bajek w serwisie      Polityka prywatności

 

Polityka prywtności serwisu nasze-bajki.pl została zawarta w Regumainie Serwisu i opisana w ART. 4.  DANE OSOBOWE I POLITYKA PRYWATNOŚCI.

 1. Serwis nasze-bajki.pl zachowuje prawo do prywatności swoich Użytkowników, którzy dobrowolnie korzystają z dostępnych usług. Administrując dane podane przez Użytkowników dbamy o ich bezpieczeństwo, są w sposób szczególny chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.
 2. Każdy Użytkownik dobrowolnie podejmuje decyzje o rejestracji Konta w serwisie.
 3. Każdy Użytkownik sam decyduje, jakie dane podaje w momencie rejestracji, mogą to być dane rzeczywiste zawierające imię i nazwisko lub dane fikcyjne w formie pseudonimu. Dane wymagane do rejestracji konta nie zwierają danych wrażliwych, adresowych. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystywane do umożliwienia zalogowania się do serwisu nasze-bajki.pl
 4. Użytkownik posiada prawo wglądu do własnych danych, może je zmienić lub zgłosić do administratora wolę ich usunięcia.
 5. Nazwy użytkowników posiadających własne konta są uwidocznione dla innych użytkowników serwisu nasze-bajki.pl.
 6. Użytkownik dokonujący zapisu treści bajek na swoim koncie sam decyduje o ich poziomie widoczności dla innych użytkowników. Nadając formę: „publiczna” udostępnia zapis dla użytkowników serwisu; „prywatna” udostępnia tylko dla zalogowanych użytkowników na ich prośbę; „robocze” pozostają niewidoczne dla innych użytkowników.
 7. Serwis nasze-bajki.pl może gromadzić dane adresowe w związku z kontaktem wymaganym przy dostarczaniu materiałów, związanych np. z nagrodami za udział w konkurach.
 8. Serwis nasze-bajki.pl nie sprzedaje, ani nie udostępnia danych osobowych i adresowych Użytkowników innym podmiotom trzecim.
 9. Serwis nasze-bajki.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania do osób, które dobrowolnie założyły konto podając własne dane niezapowiedzianych wiadomości związane bezpośrednio z funkcjonowaniem serwisu oraz listy komercyjne, których dystrybucję opłacił klient Administratora. Klient w takim wypadku nie ma wglądu w żadne dane dotyczące użytkowników portalu. Administrator dołoży starań by przesyłane informacje dopasowane były do potrzeb użytkowników i były wysyłane sporadycznie.
 10. Serwis nasze-bajki.pl zastrzega sobie prawo do zmiany przedstawionej Polityki Prywatności, bez powiadomienia o tym Użytkowników. Użytkowników obowiązuje Polityka Prywatności zamieszczona w danej chwili w serwisie nasze-bajki.pl.
   

 


    Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. „Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”