bajki 6233 Bajek w serwisieReklama

 

Portal nasze-bajki.pl jest serwisem zawierającym pozytywne treści. Jego rolą jest kreowanie idei upowszechniania czytania bajek dla dzieci. Adresowany jest do grupy rodziców i opiekunów wychowujących dzieci, ceniących wartości rodzinne bazujące na potrzebie wspólnego spędzania czasu z dziećmi. Dokładamy wszelkich starań by utrzymać pozytywny wizerunek portalu. Jego misję formułujemy w kategoriach biznesu odpowiedzialnego społecznie, kształtując potrzebę czytania bajek dla dzieci, jako istotnej wartości dla rozwoju dzieci. Mając to na uwadze ofertę reklamową i sponsorską kierujemy przede wszystkim do podmiotów zainteresowanych kreowaniem własnego wizerunku poprzez przekaz oparty na pozytywnych wartościach związanych z wychowywaniem dzieci. Mając to na uwadze zastrzegamy sobie prawo doboru zakresu współpracy stosownie do charakteru konwencji portalu.

W ramach oferty proponujemy:

  • Formułę sponsora „Bajki dnia”
  • Reklamy banerowe
  • Bajki sponsorowane


Zainteresowanych współpracą w zakresie akcji sponsorskich lub zamieszczeniem reklamy w portalu nasze-bajki.pl prosimy o kontakt po adresem marketing@nasze-bajki.pl lub kontakt telefoniczny 602 43 63 64
 


    Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. „Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”