bajki 5166 Bajek w serwisie     
Czarownica-Potężna Magia. PORWANIE DZIECKA.

Dawno , dawno , dawno temu , w pewnym mieście żyła tajemnicza czarownica , nikt o niej nie wiedział udawało normalną dziewczynę miłą , sympatyczną lecz kryło się w niej zło pewnego dnia wpadła na pomysł by stworzyć własny Potężny Czar , musiała zebrać składniki, Szczur,Noga Robaka,Ślina Psa i Ludzka krew, Miła te wszystkie składniki już przygotowane ale brakował Ludzkiej Krwi , musiała ją zdobyć ale nie chciała robić tego podejrzanie, więc czekała do nocy,wkońcu nastąpiła noc czarownica wyruszyła na polowanie, nagle usłyszała głos  krzyczący głos -Pomocy ! pomocy !, pomyślała , eh może udam miłą i niby mu pomogę a naprawdę go wezmę do mojej Komnaty , więc czarownicy ruszyła po dziecko podeszła i powiedziała - Co się stało dziecko .?
- zaklinowała mi się noga w drzewie, Pomorze mi Pani .? - Jasne . (Rzekła czarownica)  
Pomogła Dziewczynce i Zaczęła ciągnąc ją do swojej komnaty, dziewczynka , w strachu patrzyła gdzie ją ciągnie , nagle zobaczyła nie swój ale jej dom zaczęła się coraz bardziej bać i zaczęła krzyczeć -Pomocy!!! ale niestety na ulicy nie było nikogo , i doszli do domu czarownicy , dziewczynka trzęsła się ze strachu  i zaczęła krzyczeć czarownica związała ją i nakleiła taśmę na usta i zaczęła szykować eliksir , wkońcu nadeszła późna godzina i czarownica położyła się do łóżka , a dziewczynka korzystając z okazji zaczęła się rozwiązywać wkońcu to się jej udało i uciekła , rano czarownica wstając do eleksiru zobczyła że nie ma dziewczynki a jeszcze nie skończyła eleksiru bo zapomniała dodać wieczorem krwi , i wdała się w poszukiwania. Dalszy ciąg nastąpi...
Profil autora: Wiktoria550.550  ilość bajek publicznych(1)

 ocena czytelników: 4,67 (3 głosów)

oceń tę bajkę:

     Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. „Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”